Najboljši mehanik Toyot

Torek, 21 December 2010
Roman Grilj, vodja servisne delavnice AC Lovše Kranj, je za leto 2010 osvojil laskavi naslov najboljšega mehanika Toyotinih vozil za področje bivše Jugoslavije.

Toyota Adria vsako leto organizira Skills Grand Prix tekmovanje v znanju in sposobnostih za prodajne in servisne svetovalce ter mehanike. Na finalno tekmovanje, ki je letos potekalo v Osijeku, se je uvrstilo po 12 najboljših z vsakega področja. Na področju mehanikov je stroga žirija ocenjevala delo mehanikov na rednem servisu na 15.000 prevoženih kilometrov za model Auris, diagnostiko diesel motorja, diagnostiko hibridnega pogonskega sklopa ter poznavanje teorije. Absolutni zmagovalec med  mehaniki  je bil Roman Grilj, vodja servisne delavnice Toyota Lovše, p.e. Kranj.